top of page
Kids at Playground

Sobotnie zajęcia dla dzieci w wieku od 1 do 6 roku

Kreatywne, rozwijające zajęcia w wolnym czasie oraz zabawy pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Czy potrzebujesz spotkać się z kimś, odwiedzić specjalistę, zrobić zakupy, załatwić pilną sprawę lub po prostu przekonać się, czy Twoje dziecko jest gotowe na chwilę rozłąki? 

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - w naszym dwujęzycznym przedszkolu i żłobku odbywają się w soboty zajęcia z dziećmi, w czasie których możesz poświęcić kilka godzin aby bez wyrzutów sumienia załatwić pilne rzeczy. To również świetna okazja aby przekonać się, czy Twoje dziecko rozwija się w takim tempie jak rówieśnicy, jeżeli jeszcze nie uczęszcza do żłobka lub przedszkola.

Zajęcia prowadzone są przez opiekunki i wychowawców z przedszkola, przez co zapewniamy profesjonalną i zajmującą opiekę oraz gwarancję bezpieczeństwa Twojej pociechy jak w placówce opieki dziennej.

Zajęcia prowadzimy w każdą sobotę (z wyjątkiem świąt i długich weekendów - proszę w tym celu sprawdzić dostępność za pomocą kalendarza poniżej).

Zajęcia trwają do 5 godzin od godziny 09:00 do 14:00.

Nasi wychowawcy i opiekunowie prowadzą dostosowane do wieku dzieci następujące zajęcia: sensoryczne, taniec, rytmika, śpiew, nauka języka angielskiego, bajkoterapia, spotkania z kulturą, robotyka, praca metodą Montessori, zajęcia teatralne, szachy i wiele innych.

Opłata za zajęcia wynosi 90zł za 5 godzin.

Zapytania odnośnie terminu zajęć prosimy kierować telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Potwierdzenie zajęć otrzymają państwo najdalej w piątek popołudniu na maila ze zgłoszenia.

 

Z nami dzieci z pewnością chętnie oderwą się od urządzeń mobilnych i miło spędzą czas z rówieśnikami.

Regulamin zajęć sobotnich znajduje się w placówce.

Dane i numer konta do przelewu opłat za zajęcia: 

Tommar Creche sp. z o.o.

ul. Jana Kantego Federowicza 3/34

30-392 Kraków

ING Bank Śląski 14 1050 1445 1000 0090 3165 4370

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko rodzica oraz data zajęć

Program sobotnich zajęć

Happy Girl

W celu zarezerwowania udziału w zajęciach z kalendarza, prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zgłoszenia za pomocą formularza.
Kalendarz pokazuje aktualne terminy zajęć sobotnich.

Zapisz mnie na zajęcia

Thanks for submitting!

Formularz
bottom of page