top of page

Znajdź nas na mapie
 lub skorzystaj z formularza kontaktowego i zadaj nam pytanie.

Dwujęzyczny Niepubliczny Żłobek "Małe Cuda" - ul. Drukarska 1, 30-348
Żłobek znajduje się przy ulicy Drukarskiej 1 w Krakowie. Do żłobka można dojechać tramwajem (linie 52,11,18 w stronę Czerwone Maki P+R) lub autobusem. W pobliżu znajduje się Kampus UJ, Krakowski Park Naukowy oraz Pasaż Ruczaj.

Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe na wewnętrznej drodze więc bezpiecznie można odprowadzić pociechy do naszego żłobka.

Kontakt Drukarska

Dwujęzyczny Niepubliczny Żłobek "Małe Cuda" - ul. Tomickiego 22/221, 31-982 Kraków
W tej lokalizacji powstał nasz kolejny żłobek. Miejsce zrodzone z miłości do dzieci i pragnienia pomocy rodzicom powracającym do obowiązków zawodowych a szukających jak najlepszej opieki dla swoich pociech. Żłobek znajduje się na cichym, kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Z ulicy Sołtysowskiej lub Al. Jana Pawła II to tylko kilka minut spacerem do przystanków komunikacji zbiorowej. Żłobek dysponuje własnymi, oznaczonymi miejscami parkingowymi dla rodziców.

Kontakt Tomickiego

Dwujęzyczny Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Małe Cuda" - ul. Miłkowskiego 7, 30-349 Kraków
Przy ul. Miłkowskiego 7 znajduje się Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek oraz Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole "Małe Cuda".
Do przedszkola można dojechać autobusem lub bezpośrednio samochodem, dysponujemy wygodnymi, dedykowanymi miejscami parkingowymi w cichym zaułku budynku. Bliskość Trasy Łagiewnickiej i komunikacji miejskiej sprzyja mobilnym rodzicom w sprawnym przyprowadzaniu i odprowadzaniu pociech do placówki.

Kontkt Miłkowskiego

Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek i Przedszkole "Małe Cuda - Litle Miracles" - ul. Przemiarki 23A LU1-4, 30-384 Kraków
Przy ul. Przemiarki 23A znajduje się Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek i Przedszkole "Małe Cuda - Little Miracles".
Do placówki można dojechać autobusem, tramwajem (Przystanek Kampus UJ) lub bezpośrednio samochodem. Przed przedszkolem jest miejsce parkingowe, plac zabaw oraz szereg lokali usługowych. Bliskość kampusu UJ jest dla rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola dodatkowym atutem.

Kontakt Przemiarki

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page